top of page
Handshake 1

Kariérny koučing

Ak plánujete zmenu vo svojom zamestatní, ak máte pocit, že sa neposúvate, že vaša kariéra stagnuje, je čas vyhľadať kariérneho kouča.

Nie vždy je jednoduché určiť si naše silné a slabé stránky. Nie vždy si vieme naplno uvedomiť ako by sme mohli vyťažiť z nášho vzdelania, talentov, zručností, schopností, skúseností a zároveň ako sa poučiť z neúspechov. Naozaj sa často stáva, že sa ľudia zvyknú výrazne podceňovať a to len preto, lebo si neuvedomujú plný rozsah svojho potenciálu.

Ako kouč sa stretávam s rôznými klientmi a ich životnými príbehmi. A napriek tomu, že každého osud je veľmi individuálny, tak jedno majú všetci moji klienti spoločné a to nájsť si svoju vlastnú cestu k úspechu.

Ako na to? Nuž pri stretnutiach využívame najsilnejší nástroj, ktorý každý človek má a tým je jeho potenciál. Pri plnom objavení klientovho potenciálu a správnom pomenovaní jeho klúčových schopností prichádza ďalší krok a to objavenie nových možností uplatnenia.


Ako váš kouč vás podporím v procese nových pracovných výziev. Pomôžem vám vytvoriť jednotlivé kroky na dosiahnutie ciela v rámci vášho kriérneho plánu a následného rozvoja v danej oblasti.

V akých situáciach viete využiť kariérny koučing:

  • Pri hľadaní zamestnania

  • Pri zmene kariérnej cesty

  • Pri riešení už vzniknutých výziev v zamestnaní

  • Pri pocite stagnácie v práci

Kariérny koučing: Service
bottom of page